Біатлон: спринт в Контіолахті виграв Шипулін, українці не потрапили у топ-50 - 08.03.2018 20:25 — Новини Укрінформ
Біатлон: спринт в Контіолахті виграв Шипулін, українці не потрапили у топ-50

4024
Перемогою російського біатлоніста Антона Шипуліна завершилася у четвер 10-кілометрова спринтерська гонка з двома вогневими рубежами на сьомому етапі Кубка світу в Контіолахті (Фінляндія).

Шипулін лише на 5,8 секунди випередив срібного призера спринту Андрія Расторгуєва з Латвії, який також відстріляв чисто, повідомляє Укрінформ.

У суперечці за "бронзу" француз Кантен Фійон Має (0 промахів) на 1,7 секунди обійшов олімпійського чемпіона норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бьо (2 штрафних кола).

Кращим з українських біатлоністів став Володимир Семаков, який фінішував з 52-м результатом (відставання 1 хвилина 53,3 секунди - 1 промах). Артем Прима (2 промахи) фінішував 56-м, Дмитро Підручний (4) - 61-м, Руслан Ткаленко (3) - 73-м, Артем Тищенко (2) - 78-м. Загалом на старт вийшло 100 учасників.

На п'ятницю, 9 березня, запланована жіноча спринтерська гонка на 7,5 км, в якій Україну представлятимуть Ірина Варвинець (3-й стартовий номер), Юлія Джима (37), Валя Семеренко (39), Віта Семеренко (40), Анастасія Меркушина (73). Загалом у стартовому списку 98 біатлоністок.