Український футболіст Романчук готовий грати за збірну Польщі

Український футболіст Романчук готовий грати за збірну Польщі

1247
Укрінформ
Нещодавно Романчук став громадянином Польщі.

Хавбек та капітан «Ягеллонії» Тарас Романчук, який недавно отримав польське громадянство, розповів про причини зміни паспорта, виклик до збірної Польщі і про інтерес з боку ФФУ. Про це він прокоментував в інтерв’ю для Sport Arena.

«З одного боку, своєю натуралізації я відкрию «Ягеллонії» можливість запросити і награвати на вакантне місце ще одного легіонера. З іншого, якщо б я отримав можливість зіграти в європейських чемпіонатах, польський паспорт захистив би мене від лімітів, які обмежують громадян країн не з Євросоюзу.

Правда, зараз всі мої думки пов'язані виключно з «Ягеллонією» - ми боремося за найвищі місця, тому зосереджені тільки на цьому.

Мали місце і життєві обставини - ми з дружиною обжилися в Польщі, вже не один рік я тут. Напевно, все йшло до того, що я отримав паспорт.

У мене була розмова з президентом Польського футбольного союзу Збігнєвом Бонеком. Він подзвонив мені і запитав, хотів би я грати за збірну Польщі. Я відповів: «Так, я готовий. Я свій вибір зробив».

Читайте також: Новий курс – Східна Європа

Мені ніхто не дзвонив і не приїжджав з ФФУ. Я навіть ніколи не чув про якийсь інтерес з боку збірної», - зазначив Романчук.

Нагадаємо, 26-річний півзахисник Тарас Романчук з 2013 року виступає в Польщі. За «Ягелоннію» (Белосток) грає з 2014 року. Зараз «Ягелоннія» лідирує в чемпіонаті польської Екстракляси.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-