Президент "ПСЖ": У першому таймі ми були кращі за "Реал" - 07.03.2018 10:57 — Новини Укрінформ
Президент "ПСЖ": У першому таймі ми були кращі за "Реал"

1883
Президент французького футбольного клубу "Парі Сен-Жермен" ("ПСЖ") Нассер Аль-Хелаїфі прокоментував поразку від мадридського "Реала" (1:2) в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

"Ми дуже засмучені результатом. У першому таймі у нас була перевага, але варто було нам пропустити гол, як все закінчилося. З нашим забитим м'ячем гра змінилася б, але червона картка Верратті повністю вбила гру. Всі дуже засмучені. Не варто приймати якісь рішення по гарячих слідах. Ми заспокоїмося, проаналізуємо ситуацію, а вже потім будемо думати про зміни, якщо вони будуть потрібні.

Не думаю, що Емері винен у поразці. Перед матчем у відповідь я бачив в очах гравців готовність. У першому таймі "ПСЖ" був набагато краще "Реала", проте у них більше досвіду. Ми задоволені нашими інвестиціями у "ПСЖ". Віримо в гравців і хочемо продовжити наш проект", - цитує Аль-Хелаїфі ua-football

Нагадаємо, у поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "ПСЖ" (Париж) – "Реал" (Мадрид) (1:2) Кріштіану Роналду відзначився голом і став другим в історії гравцем, кому вдалося забити м’ячі поспіль у дев'яти матчах Ліги чемпіонів УЄФА.

"Реал" увосьме поспіль зіграє в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Жеребкування 1/4 фіналу пройде 16 березня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні.