Зимовий ЧС з легкої атлетики: Польща з рекордом світу виграла чоловічу естафету

«Золото» в бар’єрному бігу на 60 м виграв британець Ендрю Поцци.

В британському Бірмінгемі завершився чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. В останній день змагань збірна Польщі виграла чоловічу естафету 4х400 м з новим світовим рекордом. Про це повідомляє Укрінформ.

Головною подією неділі стала сенсаційна перемога збірної Польщі (Кароль Залевскі, Рафал Омелько, Лукаш Кравчук, Якуб Кжевіна) в чоловічій естафеті 4х400 м. Аби обійти американців, у яких «срібло», полякам довелося встановити новий світовий рекорд у приміщенні – 3:01.77. Бронзові медалі у команди Бельгії.

Всього в останній день змагань розіграли 8 комплектів нагород. Зокрема, в бігу на 3000 м переміг Йоміф Кейєлча з Ефіопії (8:14.41). У жінок на дистанції 800 м «золото» виборола Франсін Нійонсаба з Бурунді з кращим результатом сезону у світі (1:58.31).

Чемпіоном світу в бігу на 1500 м серед чоловіків став ефіоп Самуель Тефера (3:58.19). Найшвидшим в бігу на 60 м з бар’єрами став британець Ендрю Поцци, який показав кращий час в сезоні (7.46).