Коваль невдало дебютував за «Депортиво»: пропущений м’яч та вилучення

Український воротар не зіграв навіть тайму.

Український воротар Максим Коваль невдало дебютував за клуб іспанської Ла Ліги «Депортиво». В домашньому матчі проти «Ейбара» він пропустив м’яч та заробив вилучення. Про це повідомляє Укрінформ.

Вже на 12-й хвилині Коваль пропустив м’яч, коли невдало вийшов з воріт. Це була перша атака «Ейбара» в матчі. На 40-й хвилині український воротар отримав червону картку за ризикований підкат за межами карного майданчика. Матч завершився внічию 1:1.

Коваль став першим воротарем в історії «Депортиво», якого вилучили в дебютному матчі.

Нагадаємо, в січні «Депортиво» орендував Коваля у «Динамо». У попередніх трьох матчах українець не потрапляв навіть у заявку. «Депортиво» веде боротьбу за збереження прописки в Ла Лізі – зараз клуб перебуває на передостанньому 19-у місці.