АПЛ: «Манчестер Сіті» розгромив «Арсенал»

Сьогодні зіграли відкладений матч 28-го туру англійської прем'єр-ліги (АПЛ) «Арсенал» - «Манчестер Сіті»: гра завершилася впевненою перемогою «Манчестера» - 3:0.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» зробив гру ще у першому таймі, в якому забив три м’ячі. Відзначились Бернарду Сілва, Давид Сильва і Сане. «Арсенал» вперше в історії АПЛ пропустив тричі на своєму полі в першому таймі.

Після перерви «Каноніри» могли відновити інтригу в матчі, але Обамеянг не реалізував пенальті на 52-й хвилині. У підсумку, «Ман Сіті» впевнено переміг 3:0.

Відзначимо, що український півзахисник Олександр Зінченко вийшов на поле у другому таймі, замінивши на 72-й хвилині Вокера.

Після 28 турів «Манчестер Сіті» впевнено лідирує в АПЛ, набравши 75 очок. «Ман Сіті» випереджає найближчого конкурента – «Манчестер Юнайтед» на 16 очок.