Футбол:

Футбол: "Динамо" програло "Вересу" і заробило два вилучення

Футболісти київського "Динамо" сенсаційно програли у неділю, 25 лютого, рівненському "Вересу" (1:3) у заключному матчі 21-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на "Арені Львів" забили: Станіслав Куліш (13-та хвилина), Сергій Симінін (22, з пенальті) і Руслан Степанюк (82) - у рівненчан; Вітор Циганков (42) - у киян, повідомляє Укрінформ.

У цьому поєдинку головний арбітр Олександр Дердо вилучив з поля у динамівців Руслана Ротаня (21) та Микиту Бурду (67), у "Вереса" - Сергія Симініна.

А от лідер чемпіонату - донецький "Шахтар" розгромив у Харкові (5:0) кропивницьку "Зірку". Відзначилися Факундо Феррейра (14, 45), Марлос (22, 43) та Віктор Коваленко (19).

ФК "Шахтар" - ФК "Зірка" - 5:0 / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Футболісти луганської "Зорі" перемогли у Запоріжжі полтавську "Ворсклу" (3:0).

М'ячі забили Артем Гордієнко (70), Юрі (76) та Артем Громов (88).

Вилучення: Вадим Сапай ("Ворскла", 68).

Донецький "Олімпік" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського здолав кам'янську "Сталь" - 2:0. Голи: Руслан Кисіль (67) та Станіслав Біленький (76, з пенальті).

Нагадаємо, розпочався тур у суботу. "Олександрія" обіграла вдома львівські "Карпати" (1:0). Вирішальний м'яч на 88-й хвилині забив Глеб Бухал.

Зустріч в Одесі між "Чорноморцем" та "Карпатами" завершилася нульовою нічиєю.

На 28-й хвилині у господарів був вилучений з поля Кирило Ковалець.

Турнірне становище: "Шахтар" - 48 очок (після 21-ї гри), "Динамо" - 42 (20), "Ворскла" - 34 (21), "Зоря" - 33 (21), "Верес" - 29 (21), "Олімпік" - 28 (21), "Маріуполь" - 26 (20), "Олександрія" - 22 (21), "Карпати" - 19 (21), "Зірка" - 18 (21), "Чорноморець" - 18 (21), "Сталь" - 15 (21).

На фото: футбольна команда "Верес".