"Зоря" та "Олімпік" здобули перемоги у 21 турі чемпіонату України з футболу

Футболісти луганської "Зорі" перемогли у Запоріжжі полтавську "Ворсклу" (3:0) у зустрічі 21-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі забили Артем Гордієнко (70-та хвилина), Юрі (76) і Артем Громов (88), повідомляє Укрінформ.

Вилучення: Вадим Сапай ("Ворскла", 68).

ФК "Зоря" - ФК "Ворскла" - 3:0 / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ

У паралельній недільній грі донецький "Олімпік" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського здолав кам'янську "Сталь" - 2:0. Голи: Руслан Кисіль (67) та Станіслав Біленький (76, з пенальті).

Сьогодні відбудуться заключні матчі 21-го туру. У Харкові донецький "Шахтар" приймає  кропивницьку "Зірку" (початок о 17.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), а у Львові рівненський "Верес" зіграє з київським "Динамо" (17.00, 24 канал).

Нагадаємо, розпочався тур у суботу. "Олександрія" обіграла вдома львівські "Карпати" (1:0). Вирішальний м'яч на 88-й хвилині забив Глеб Бухал.

Зустріч в Одесі між "Чорноморцем" та "Карпатами" завершилася нульовою нічиєю.

На 28-й хвилині у господарів був вилучений з поля Кирило Ковалець.

Турнірне становище: "Шахтар" - 45 очок (після 20-ти ігор), "Динамо" - 42 (19), "Ворскла" - 34 (21), "Зоря" - 33 (21), "Олімпік" - 28 (21), "Верес" - 26 (20), "Маріуполь" - 26 (20), "Олександрія" - 22 (21), "Зірка" - 18 (20), "Карпати" - 19 (21), "Чорноморець" - 18 (21), "Сталь" - 15 (21).