Збірна США виграла жіночий хокейний турнір

Олімпіада-2018
У фіналі американки в серії булітів обіграли Канаду.

В Пхьончхані завершився жіночий хокейний турнір. Золоті медалі виборола збірна США, яка у фіналі перемогла Канаду 3:2. Про це повідомляє Укрінформ.

У фінальному матчі перший період виграли американки 1:0. Шайбу закинула Найт. У другій третині гри Канада вийшла вперед завдяки голам Ірвін та Пулен. У заключному періоді команда США відігралась. Ламуре-Девідсон перевела матч в оверт-тайм.

Додатковий час голів не приніс і все вирішувалось у серії булітів. Американки реалізували три спроби, а канадки лише дві. Вирішальним став гол все тієї ж Ламуре-Девідсон.

Це друге хокейне «золото» жіночої збірної США на Олімпіадах. Вперше вони стали олімпійськими чемпіонками в Нагано-98. На наступних чотирьох Олімпіадах перемагала збірна Канади.