Футбол:  Карраскаль приніс

Футбол: Карраскаль приніс "Карпатам" перемогу над "Олімпіком" у дограному матчі 18 туру

Футболісти львівських "Карпат" здобули перемогу (2:1) над донецьким "Олімпіком" у перенесеному другому таймі поєдинку 18-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

У середу, 21 лютого, м'яч на 56-й хвилині на львівському стадіоні "Україна" забив колумбійський хавбек львів'ян Хорхе Карраскаль, повідомляє Укрінформ.

На 80-й хвилині з поля вилучений донеччанин Зураб Очігава.

Нагадаємо, перший тайм цієї гри, який закінчився з рахунком 1:1, команди провели ще 3 грудня минулого року. В командах відзначилися львів'янин Сергій Мякушко (42- хвилина) та  Антон Кравченко з "Олімпіка" (45+3). Після цього через сильний снігопад головний арбітр Катерина Монзуль вирішила не виводити команди на другу половину зустрічі.

Сьогоднішне догравання пройшло за явної ігрової та територіальної переваги "Карпат".

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 45 очок (після 20-ти ігор), "Динамо" - 42 (19), "Ворскла" - 34 (20), "Зоря" - 30 (20), "Верес" - 26 (20), "Маріуполь" - 26 (19), "Олімпік" - 25 (20), "Олександрія" - 19 (20), "Зірка" - 18 (20), "Карпати" - 18 (20), "Чорноморець" - 17 (20), "Сталь" - 15 (20).

21-й тур національної першості пройде 24-25 лютого.

На фото: Хорхе Карраскаль.