Футбол: "Манчестер Сіті" вилетів з Кубка Англії від клубу третього дивізіону - 20.02.2018 09:29 — Новини Укрінформ
Футбол: "Манчестер Сіті" вилетів з Кубка Англії від клубу третього дивізіону

2116
Лідер англійської Прем’єр-ліги футбольний клуб "Манчестер Сіті" зазнав сенсаційної поразки від клубу 3-го дивізіону "Вігана" в матчі 1/8 фіналу Кубка Англії.

Поєдинок "Віган Атлетік" – "Манчестер Сіті" відбувся ввечері 19 лютого і закінчився з рахунком 1:0.

Голом у цьому поєдинку відзначився форвард Вілл Грігг на 79-й хвилині. Український півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко на поле не виходив.

Відзначимо, що це третя перемога "Вігана", який виступає у третьому за силою дивізіоні чемпіонату Англії, над "Манчестер Сіті" у турнірі. До цього були перемоги у фіналі Кубка Англії у 2013 році і у чвертьфіналі у 2014 році.