Ліга чемпіонів УЄФА:

Ліга чемпіонів УЄФА: "Реал" обіграв "ПСЖ", "Ліверпуль" розгромив "Порту"

Господарі "Сантьяго Бернабеу" і гості арени "Драгау" порадували своїх уболівальників у перших поєдинках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Чинні володарі титулу футболісти мадридського "Реала" з рахунком 3:1 здобули вольову перемогу над "Парі Сен-Жермен", а "Ліверпуль" на виїзді розтрощив "Порту" - 5:0, повідомляє Укрінформ.

Матч в Мадриді почався голом на 33-й хвилині півзахисника парижан Адрієна Рабіо. Перед свистком на перерву рівновагу з пенальті відновив Кріштіану Роналду (45). Наприкінці другого тайму успіх "вершковим" принесли Роналду (83) і Марсело (86).

У Порту хет-трик у свій актив записав Садіо Мане (25, 53, 85), авторами ще двох голів у складі "Ліверпуля" стали Мохамед Салах (29) і Роберто Фірміно (69).

Матчі у відповідь у цих дуелях відбудуться 6 березня в Парижі і Ліверпулі.

Наступного тижня пройдуть ще чотири гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 20 лютого: "Баварія" (Німеччина) - "Бешикташ" (Туреччина), "Челсі" (Англія) - "Барселона" (Іспанія); 21 лютого: "Шахтар" (Україна) - "Рома" (Італія), "Севілья" (Іспанія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія). Повторні поєдинки намічені на 13-14 березня.

Нагадаємо, днем ​​раніше "Манчестер Сіті" у гостях розгромив "Базель" (4:0), а "Ювентус" і "Тоттенгем" у Турині зіграли внічию (2:2).