Біатлон: Дальмайєр бере друге «золото», Віта Семеренко у гонці переслідування – 18-а

Олімпіада-2018
Українки знову провалили стрільбу.

В корейському Пхьончхані тривають зимові Олімпійські ігри-2018. Чемпіонкою у жіночій гонці переслідування в біатлоні стала німкеня Лаура Дальмайєр. Це її друге «золото» в Пхьончхані. Про це повідомляє Укрінформ.

За рахунок влучної стрільби на двох останніх рубежах Дальмайєр випередила головних конкуренток на 29 секунд і фінішувала без напруги. «Срібло» на останніх метрах виборола Анастасія Кузьміна зі Словаччини, яка випередила француженку Анаїс Бескон. У неї «бронза».

Наша надія на медаль Віта Семеренко припустилася чотирьох промахів і фінішувала лише 18-ю. Анастасія Меркушина – 46-а, у неї 5 штрафних кіл. Валентина Семеренко не стартувала.