Олег Верняєв: Росіяни пропонували $5 тисяч зарплати за зміну громадянства

Олег Верняєв: Росіяни пропонували $5 тисяч зарплати за зміну громадянства

Відео
1826
Ukrinform
Олімпійський чемпіон український гімнаст Олег Верняєв розповів про "золоті гори", які йому пропонували за зміну громадянства на російське.

"Перші змінити громадянство пропонували азербайджанці, ще в Лондоні після 2012 року. Потім включилися росіяни. конкретно все по поличках розклали. 5 тисяч зелені від регіону зарплати, будь-який інститут, квартиру мені відразу, батькам - працевлаштування. Ну, і плюс ще від Федерації зарплату.

В Україні я заробляю 1000 доларів, це при тому, що олімпійський чемпіон. Це все, вище вже нема куди. Зарплата і олімпійська стипендія, яку ще має наш Президент підтвердити", - сказав Верняєв в інтерв’ю "ОТДУШИВДУШУ".

Відео інтерв’ю:

Нагадаємо, титулований український гімнаст Олег Верняєв цілий рік відновлюватиметься після травми і пропустить цей сезон. Спортсмен переніс заплановане хірургічне втручання.

Читайте також: Олегу Верняєву прооперували ногу і плече

Травми не дозволили Верняєву вдало виступити на чемпіонаті світу в Монреалі. Він вважався одним з головних фаворитів турніру, однак українець обмежився "сріблом" у вправах на брусах, а багатоборство несподівано провалив. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-