Фехтування: Олена Кривицька – третя на етапі Кубка світу в Барселоні

В активі української шпажисти перемога над лідером світового рейтингу.

Українська шпажистка Олена Кривицька стала бронзовим призером етапу Кубка світу в іспанській Барселоні. Про це повідомляє XSport.

У стартовому поєдинку Кривицька здобула непросту перемогу над німкенею Ганною Горнішер з рахунком 13:12, після чого вона пройшла Наталі Моельхаузен з Бразилії - 15:10. В протистоянні за потрапляння до вісімки кращих українка виявилася сильнішою за італійку Мару Наварро - 15:11.

У бою за 1/8 фіналу Кривицька перемогла лідера світового рейтингу Юлію Бєляєву з Естонії - 15:14. Шлях до фіналу українці перегородила 27-річна російська шпажистка Тетяна Андрюшина. 15:5 на користь росіянки.

Відзначимо, що для Кривицької ця медаль стала першою на етапах Кубка світу в індивідуальному заліку. До цього кращим результатом українки на міжнародному рівні була «бронза» світової першості в 2017 році.

Нагадаємо, що в кінці січня інший український шпажист Богдан Нікішин завоював срібну медаль на аналогічному турнірі в німецькому Хайденхаймі.