Артем Кравець забив дебютний м’яч за «Кайсеріспор»

1545
В цьому ж матчі Євген Селезньов віддав гольовий пас.

Український форвард Артем Кравець забив перший м’яч за «Кайсеріспор». Про це повідомляє Sport Arena.

Знаковий для себе м'яч Кравець забив у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка Туреччини проти «Акхісар Беледіє». На 36-й хвилині зустрічі Артем головою замкнув подачу з лівого флангу. Матч завершився внічию 2:2. За сумою двох поєдинків у півфінал вийшов «Акхісар Беледіє».

Цікаво, що в цьому ж матчі за «Акхісар» з перших хвилин грав ще один українець - Євген Селезньов, який відзначився гольовою передачею.

Нагадаємо, 28-річний Артем Кравець перебрався в «Кайсеріспор» минулого місяця і сьогодні вперше вийшов в основі команди. У чемпіонаті українець поки лише раз виходив на заміну.

До цього форвард виступав за «Динамо», «Гранаду» і «Штутгарт». Також на його рахунку 20 матчів і 7 голів за збірну України.