Глущенко: Як показав конгрес УЄФА, футбольна медицина швидко розвивається

Глущенко: Як показав конгрес УЄФА, футбольна медицина швидко розвивається

Укрінформ
Начальник медичної служби донецького футбольного клубу "Шахтар" Артур Глущенко розповів про головні питання, які розглядалися на сьомому Медичному конгресі УЄФА.

"Які питання обговорювалися? Доповіді були вельми цікавими, піднімалося дуже багато дискусійних тем. Особлива увага приділялася випадкам раптової смерті на футбольному полі під час матчу, профілактиці травм і терапії, дієтології, фізіотерапії, а також порядку дій при струсі мозку і багатьом іншим моментам.

Футбольна медицина не перестає розвиватися. Важливо фокусуватися не тільки на травматології та ортопедії, а й інших областях науки. Також в неформальній обстановці обговорили з колегами питання навчання, медичного обстеження гравців і позаштатних ситуацій, які можуть статися на футбольному полі і за його межами", - цитує Глущенка офіційний сайт ФК "Шахтар".

Нагадаємо, минулого тижня в Афінах пройшов сьомий Медичний конгрес УЄФА, який зібрав фахівців з 55 національних футбольних асоціацій і ряду провідних клубів Європи. Конгрес проводиться раз на чотири роки. На останні два, крім докторів національних збірних, були запрошені медики клубів, що беруть участь в груповому раунді Ліги чемпіонів.

Читайте також: Ліга чемпіонів УЄФА: Фомін, Танковський, Пихальонок - у заявці "Шахтаря"

ФК "Шахтар" на конференції представляв начальник медичної служби Артур Глущенко.

Фото: Football News

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-