АПЛ: «Ліверпуль» не втримав перемогу в матчі з «Тоттенхемом»

Нічию гостям приніс гол Кейна з пенальті.

В 26-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» зіграв вдома внічию 2:2 з «Тоттенхемом». Про це повідомляє Укрінформ.

Господарі швидко відкрили рахунок. Вже на 3-й хвилині Салах вивів «Ліверпуль» вперед. Далі «Тоттенхем» грав набагато гостріше і у підсумку гості відігрались. На 80-й хвилині гол-красень забив Ваньяма. «Тоттенхем» мав шанс одразу вийти вперед, але Кейн не реалізував пенальті.

Розплатою за змарнований шанс став гол Салаха на першій компенсованій хвилині. Однак, «Ліверпуль» не втримав переможний рахунок. Кейн зумів вдруге забити з одинадцятиметрового. Нічия 2:2.

«Ліверпуль» залишився на третьому місці в АПЛ, набравши 51 очко. «Тоттенхем» - п’ятий. А лідирує в АПЛ «Манчестер Сіті», у якого 69 очок.