Чемпіонат Європи з футзалу: Україна зійдеться з Португалією

3657
У Любляні (Словенія) триває фінальний турнір XI чемпіонату Європи з футзалу.

На майданчик "Арени Стожице" у неділю, 4 лютого, вдруге на Євро-2018 вийде національна збірна України, яка о 19.00 за київським часом зійдеться з командою Португалії, повідомляє Укрінформ.

Сьогоднішні суперники по черзі перемогли футзалістів Румунії - піренейці з рахунком 4:1, "синьо-жовті" - 3:2 і достроково гарантували собі участь у чвертьфіналі континентальної першості. В очному протистоянні українців і португальців вирішуватиметься доля першого місця у групі С.

У заключному поєдинку групового етапу о 21.45 зустрінуться представники групи D збірні Азербайджану та Іспанії, які також вийшли у плей-офф.

Напередодні перші чвертьфінальні пари склали Сербія і Казахстан, Словенія і Росія.

Матчі 1/4 фіналу пройдуть 5-6 лютого, півфінали призначені на 8 лютого. Матч за третє місце і фінал відбудуться 10 лютого.