Бундесліга: Коноплянка забив за «Шальке» вперше з серпня

Гол українця не допоміг «Шальке», який програв «Вердеру» 1:2.

В матчі 21-го туру німецької Бундесліги «Шальке» несподівано поступився вдома «Вердеру» 1:2. Український півзахисник Євген Коноплянка забив єдиний м’яч за «Шальке». Про це повідомляє Укрінформ.

Український півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка відкрив рахунок в домашньому матчі проти «Вердера». Він відзначився на 24-й хвилині. Це перший гол Коноплянки за «Шальке» з серпня і перша результативна дія Євгена з листопада, коли він віддав дві гольові передачі в поєдинку з «Боруссією» (Дортмунд).

На 70-й хвилині Коноплянку змінили на Пьяцу. Після цього «Шальке» двічі пропустив (відзначились Крузе і Юнузович) і у підсумку поступився 1:2.

Після цієї невдачі «Шальке» залишився на 4-у місці в Бундеслізі. У команди Коноплянки 34 очки після 21 матчу.