Україна обіграла Румунію і вийшла до чвертьфіналу Євро-2018 з футзалу

У Любляні (Словенія) триває фінальний турнір XI чемпіонату Європи з футзалу.

Національна збірна України з футзалу провела перший поєдинок на Євро-2018, в якому з рахунком 3:2 здобула вольову перемогу над командою Румунії і відразу вийшла до чвертьфіналу континентальної першості, повідомляє Укрінформ.

У середині першого тайму "синьо-жовті" поступалися супернику з різницею у два м'ячі - авторами голів у ворота Євгена Іваняка стали Савіо (5-та хвилина) та Ігнат (11). Успіх команді Олександра Косенка у підсумку принесли влучні удари Тараса Королишина (20), Олександра Педяша (28) та Петра Шотурми (40), який відзначився за 19 секунд до фінального свистка.

Румуни достроково завершили виступ на чемпіонаті Європи - у першому матчі групи С "жовті" зазнали поразки від футзалістів Португалії (1:4), з якими українці зійдуться на майданчику "Арени Стожице" у неділю, 4 лютого.

По дві кращі команди кожної групи зіграють у чвертьфіналах (5-6 лютого), півфінали призначені на 8 лютого. Матч за третє місце і фінал відбудуться 10 лютого.