Чемпіонат Європи з футзалу: Казахстан обіграв Польщу

Третій ігровий день фінального турніру XI чемпіонату Європи з футзалу у Любляні розпочався упевненою перемогою збірної Казахстану над командою Польщі у групі В.

Доля зустрічі, яку Казахстан виграв з рахунком 5:1, вирішалася у першому таймі після влучних ударів Тайнана (3-тя хвилина), Біржана Оразова (7), Серіка Жаманкулова (20) та Михайла Першина (20), повідомляє Укрінформ.

Після перерви команди обмінялися голами Домініка Солецкі (28) - у поляків та Дугласа Жуніора (37) - у казахстанців.

Польщі для виходу у плей-офф необхідно, щоб Росія програла Казахстану ще крупніше.

В іншому поєдинку четверга у Любляні серби розійшлися миром з італійцями - 1:1 (група А).

Збірна України свій перший поєдинок групового етапу континентальної першості проведе 2 лютого проти команди Румунії (початок зустрічі о 21.45), 4 лютого "синьо-жовті" зіграють з командою Португалії (19.00).

Чемпіонат Європи з футзалу пройде до 10 лютого.