МОК обіцяє оскаржити "повернення" на Олімпіаду 28 російських спортсменів

МОК обіцяє оскаржити "повернення" на Олімпіаду 28 російських спортсменів

809
Ukrinform
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вважає, що "виправдувальний вирок" Міжнародного спортивного арбітражу (CAS) у Лозанні, винесений 28 російським спортсменам, підриває боротьбу із допінгом, і обіцяє оскаржити це рішення у вищій інстанції.

Про це Укрінформу повідомили у штаб-квартирі МОК.

"Це може серйозно вплинути на майбутню боротьбу із допінгом. Тому МОК буде ретельно аналізувати вмотивовані рішення, коли вони будуть доступні, і розгляне подальші дії, у тому числі звернення до Швейцарського федерального суду", - йдеться у повідомленні.

У МОК зазначають, що, з одного боку, підтвердження порушень антидопінгових правил для 11 російських спортсменів через маніпуляції із їхніми аналізами ще раз свідчить про існування системних маніпуляцій з антидопінговою системою на Олімпійських зимових іграх у Сочі у 2014 році, а з іншого - МОК дуже шкодує про те, що CAS не врахував представлені докази існування системних маніпуляцій з антидопінговою системою щодо інших 28 випадків.

Результат рішення CAS не означає, що спортсмени з групи з 28 осіб будуть запрошені на Ігри, підкреслили в МОК.

Читайте також: Суд в Лозанні виправдав 28 російських спортсменів, відсторонених від Олімпіади

Що стосується участі спортсменів з Росії у Олімпійських зимових іграх 2018 року, то рішення Виконавчої ради МОК від 5 грудня 2017 року залишається у силі - російські спортсмени можуть брати участь лише на запрошення МОК, а їхній олімпійський комітет - зовсім відсторонений.

Як повідомляв Укрінформ, Міжнародний спортивний арбітраж (CAS) у Лозанні оприлюднив своє рішення щодо 39 з 42 апеляцій російських спортсменів, які оскаржили свою довічну дискваліфікацію. У четвер, 1 лютого, арбітраж задовольнив позови 28 спортсменів, визнавши неправомірними рішення про відсторонення їх від Олімпійських ігор у південнокорейському Пхенчхані і довічну дискваліфікацію.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-