Дирекція УПЛ постановила: матч

Дирекція УПЛ постановила: матч "Карпати" – "Олімпік" дограють 21 лютого

Таке рішення Дирекція української Прем’єр-ліги (УПЛ) прийняла, базуючись на рішенні Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) Федерації футболу України (ФФУ).

Про це повідомляє прес-служба УПЛ.

Листом від 16 січня КДК ФФУ повідомив УПЛ про набуття чинності свого рішення від 21 грудня 2017 року за результатами розгляду справи: "Про матч 18-го туру УПЛ 03.12.2017 ФК "Карпати" Львів - ФК "Олімпік" Донецьк". Згідно із зазначеним рішенням, КДК ФФУ вирішив зобов’язати Дирекцію УПЛ визначити місце, час та дату догравання згаданого матчу 18-го туру УПЛ.

У зв’язку з цим Дирекція УПЛ постановила визначити 21 лютого 2018 року датою проведення догравання 2-го тайму матчу 18-го туру чемпіонату України "Карпати" – "Олімпік". Матч розпочнеться о 14.00.

Нагадаємо, матч 18-го туру УПЛ між львівськими "Карпатами" і донецьким "Олімпіком" був зупинений арбітром Катериною Монзуль в перерві через сильний снігопад. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 1:1, а після перерви Монзуль не вивела команди на поле через стан поля. Газон стадіону "Україна" у Львові був покритий снігом, незважаючи на спроби господарів прибрати його.