Словенці не втримали перемогу над сербами на старті домашнього Євро-2018 з футзалу

Фінальний турнір XI чемпіонату Європи з футзалу у Любляні розпочався поєдинком господарів змагань словенців з командою Сербії.

Матч відкриття Євро-2018 завершився бойовою нічиєю 2:2, повідомляє Укрінформ.

У дебюті зустрічі після передачі капітана словенців Ігора Осредкара рахунок на 4-й хвилині відкрив Ален Фетич. До перерви словенська та сербська команди обмінялися голами Гашпера Врховця (15) та Дениса Рамича (18) відповідно. Відновив паритет у другому таймі форвард гостей Драган Томич, який відзначився на останній, 40-й хвилині.

Примітно, що два роки тому у Белграді тодішній господар Євро-2016 збірна Сербії у матчі відкриття розгромила футзалістів Словенії (5:1).

В іншому поєдинку першого ігрового дня у Любляні (о 21.45 за київським часом) сьогодні зійдуться команди Росії та Польщі.

Збірна України свій перший поєдинок групового етапу континентальної першості проведе 2 лютого проти команди Румунії (початок зустрічі о 21.45), 4 лютого "синьо-жовті" зіграють з командою Португалії (19.00).

Чемпіонат Європи з футзалу пройде до 10 лютого.