Матч "Карпати" – "Олімпік" можуть дограти 21 лютого

Матч "Карпати" – "Олімпік" можуть дограти 21 лютого

959
Ukrinform
Прем'єр-ліга і львівський клуб згодні дограти осінній матч "Карпати" – "Олімпік" 21 лютого, очікується підтвердження від донеччан.

День догравання матчу 18-го туру УПЛ стане відомий найближчим часом, повідомляє Sport Arena.

Це підтвердив виконавчий директор Прем'єр-ліги Євген Дикий: "Рішення КДК ФФУ про догравання матчу в 2018 році вступило в силу. На даний момент Прем'єр-ліга чекає реакції обох команд на запропоновану нами дату", - сказав Дикий.

Швидше за все, другий тайм грудневого матчу між львівськими "Карпатами" і донецьким  "Олімпіком" зіграють між першим і другим лютневими турами УПЛ, а саме - в середу 21 лютого. "Карпати" вже дали усне підтвердження цієї запропонованої Прем'єр-лігою дати. Очікується реакція "Олімпіка". Після узгодження дати догравання УПЛ затвердить і час початку другого тайму цього матчу.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року Контрольно-дисциплінраний комітет (КДК) Федерації футболу України (ФФУ) вирішив призначити догравання матчу "Карпати" – "Олімпік", а не покарати львів'ян технічною поразкою за незадовільну підготовку поля до матчу, як цього вимагав "Олімпік". Матч 18-го туру УПЛ був зупинений арбітром Катериною Монзуль в перерві через сильний снігопад. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 1:1, а після перерви Монзуль не вивіла команди на поле через стан поля. Газон стадіону "Україна" у Львові був покритий снігом, незважаючи на спроби господарів прибрати його.

Читайте також: Другий тайм футбольного матчу "Карпати" – "Олімпік" дограють у лютому

Львів'яни закінчили першу частину чемпіонату на 11-му місці, маючи в активі 15 очок,  "Олімпік" - на 6-му місці з 25 очками.

Фото: football24.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>