Українець Селезньов вдруге забиває за «Акхісар Беледіє» - 28.01.2018 17:38 — Новини Укрінформ
Українець Селезньов вдруге забиває за «Акхісар Беледіє»

1275
Наш нападник врятував свою команду від поразки.

Гол українця Євгена Селезньова приніс «Акхісар Беледіє» нічию в матчі 19-го туру турецької Суперліги проти «Антальяспор» (1:1). Про це повідомляє Sport Arena.

Селезньов вийшов на поле в перерві, а м’яч забив на 91-й хвилині, скориставшись хаосом у чужому карному майданчику.

Цікаво, що хоча Євгена перейшов в «Акхісар Беледіє» кілька тижнів тому, цей гол став для нього вже другим за клуб. Минулого тижня він реалізував переможний пенальті в кубковому матчі з «Болуспор» (1:0).

«Акхісар Беледіє» після 19 турів займає 13-е місце в таблиці.

Нагадаємо, Євген Селезньов грає в Туреччині з 2016 року. Його першим турецьким клубом був «Карабюкспор». Там українець спершу грав в основі, але вже в цьому сезоні лише 5 разів виходив в старті в Суперлізі.