Мінмолодьспорту прагне вирішити житлові проблеми біатлоністки Анни Кривонос

Мінмолодьспорту прагне вирішити житлові проблеми біатлоністки Анни Кривонос

1521
Укрінформ
Міністерство молоді та спорту України моніторить ситуацію, яка склалася із житлом у 20-річної біатлоністки, чемпіонки світу серед юніорів Анни Кривонос у її рідному місті Глухові на Сумщині.

Міністр Ігор Жданов по телефону вже обговорив це питання з міським головою Глухова Мішелем Терещенко, а також головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Під час особистої зустрічі Ігор Жданов обговорив ситуацію з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком. Було також направлено відповідні листи за підписом міністра до мерії Глухова та Сумської ОДА. Міністерство звернулося з проханням посприяти у поліпшенні житлово-побутових умов Анни Кривонос", - зазначили у прес-службі.

Читайте також: Мінмолодьспорту та Фонд соцстраху ініціювали страхування спортсменів від травм

Нагадаємо, що у Міністерства молоді та спорту немає власного житлового фонду. Проте вже є низка успішних прикладів, коли відомим спортсменам виділяють квартири або кошти на їх придбання за рішенням міських та обласних рад та за рахунок місцевих бюджетів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-