SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Кубок України з баскетболу: Визначились усі учасники Фіналу чотирьох - 26.01.2018 10:07 — Новини Укрінформ
Кубок України з баскетболу: Визначились усі учасники Фіналу чотирьох

Фото
1024
За трофей сперечатимуться «Хімік» (Южне), «Дніпро», «Політехніка» (Харків) та БІПА (Одеса).

У вирішальну частину Кубка України з баскетболу вийшли «Хімік», «Дніпро», «Політехніка» та БІПА. Про це повідомляє Укрінформ.

У чвертьфіналах «Хімік» з Южного двічі обіграв свій дубль, а харківський «Політехнік» не мав проблем у протистоянні з «Рівне». «Дніпро» пройшов «Будівальник» за рахунок великої перемоги в першому матчі, коли кияни грали другим складом.

Справжня інтрига виявилась лише у четвертій парі БІПА – «Черкаські Мавпи». В першому матчі одесити несподівано перемогли на чужому майданчику 91:87. В Одесі усе завершувалось в овер-таймі, в якому «Мавпам» не вистачило одного кидка аби пройти далі.

Пари Фіналу чотирьох, як і його місце проведення, визначать найближчим часом. Попередньо, Фінал чотирьох Кубка України-2018 відбудеться 6-7 березня.

БК «Політехнік» переграв БК «Рівне» з рахунком 84:49 / Фото: Мадієвський В'ячеслав. Укрінформ