Біатлон: українці залишилися без нагород у першій гонці чемпіонату Європи в Ріднау - 24.01.2018 13:05 — Новини Укрінформ

6349
Австрієць Фелікс Ляйтнер став переможцем 20-кілометрової індивідуальної гонки в перший день чемпіонату Європи з біатлону італійському Ріднау.

Ляйтнер з одною штрафною хвилиною на чотирьох вогневих рубежах випередив на 43 секунди срібного призера чеха Томаша Крупчика (1 промах) і на 56 секунд - володаря "бронзи" німця Філіпа Хорна (1), повідомляє Укрінформ.

Кращий з українців Сергій Семенов (4 промахи) фінішував 34-м. Руслан Ткаленко (3) посів 43-тє місце, Тарас Лесюк (3) - 48-ме, Андрій Доценко (4) - 60-те. Артем Тищенко та Артем Прима на старт не вийшли.

Програму європейської першості в 14.30 продовжить жіноча індивідуальна гонка на 15 км, яка пройде за участю українок Ольги Абрамової (5-й номер), Ірини Варвинець (12), Юлії Журавок (36), Марії Панфілової (50), Надії Бєлкіної (65) та Яни Бондар (93).