Роман Яремчук знову забиває за «Гент»

Гол українського нападника допоміг його команді обіграти «Локерен».

Український форвард «Гента» Роман Яремчук забив м’яч і взяв участь в ще одному голі в переможній зустрічі чемпіонату Бельгії проти «Локерена» (3:0). Про це повідомляє Sport Arena.

Українець відкрив рахунок у зустрічі на 45-й хвилині. М'яч залетів у ворота після рикошету від гравця гостей Якова Филиповича, що стояв на лінії воріт, тому він зарахований як автогол. У випадку з другим м'ячем все було вже однозначно. Роман замкнув простріл з лівого флангу від Франко Андріяшевича на 63-й хвилині.

Всього за «Гент» Яремчук забив вже 4 м’ячі. Він перейшов в бельгійський клуб влітку з «Динамо». Завдяки перемозі «Гент» займає 4-е місце в чемпіонаті з 35 очками після 22 турів.

За версією Transfermarkt, ціна на Яремчука зросла на 1,4 мільйона євро після переходу з «Динамо» в «Гент». Раніше вартість українця оцінювалася в 800 тисяч євро. Зараз його ціна - 2,2 мільйона євро.