Федерер в 14-е вийшов у чвертьфінал Australian Open

В 1/8 фіналу легендарний швейцарець обіграв угорця Фучовича.

Швейцарський тенісист Роджер Федерер у трьох сетах обіграв Мартона Фучовича 6:4, 7:6, 6:2 і вийшов до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії. Про це повідомляє Sport Arena.

Четверта перемога на турнірі далася Федереру не так просто, як передбачалося. Чинному чемпіону Australian Open довго не вдавалося заволодіти цілковитою перевагою в матчі з чіпким Фучовичем. Лише за рахунку 0:2 угорець посипався і остаточно змирився із поразкою.

Перший брейк в матчі Федерер зробив тільки в 10-му геймі, що автоматично принесло йому перемогу в партії. У другому сеті Роджер виграв 100-відсотків розіграшів з першої подачі (18 з 18), але не зміг взяти гейм на прийомі. На тайбрейку швейцарець накрутив рівень гри і без проблем повів 2:0. Нарешті, в заключному сеті Федерер організував ранній брейк і спокійно довів зустріч до логічної перемоги.

У чвертьфіналі Роджер Федерер зіграє з кращим тенісистом Чехії Томашем Бердихом.