Біатлон: гонку переслідування в Антгольці виграла Дальмаєр; Віта Семеренко - 17-та

В італійському Антгольці у суботу завершилася жіноча гонка переслідування на 10 км шостого етапу Кубка світу з біатлону.

Першою дистанцію подолала Лаура Дальмаєр з Німеччини, яка показала час 29 хвилин 45 секунд (1 промах на чотирьох вогневих рубежах), повідомляє Укрінформ.

Другою на фініші була італійка Доротея Вірер (17,3 секунди відставання; 2 промахи), третьою - представниця Білорусі Дар'я Домрачева (20,2 секунди відставання, 2 промахи).

Українка Віта Семеренко, яка стартувала 22-ю, завершила гонку 17-ю (2 штрафних кола). Її співвітчизниця Ірина Варвинець (2 промахи) опустилася з 32-го місця у спринті на 34-те.

Сьогодні на етапі Кубка світу в Італіїї також пройде чоловіча гонка переслідування. За Україну виступить Володимир Семаков, який піде на дистанцію 12-м, відстаючи від лідера 1 хвилину 42 секунди, та Дмитро Підручний - 44-м (2 хвилини 24 секунди).

На фото: німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр.