Біатлон: спринт в Антгольці виграв норвежець Бьо, Семаков - 12-й

Тріумфом норвезького біатлоніста Йоганнеса Тінгнеса Бьо завершилася в п'ятницю спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами на шостому етапі Кубка світу в італійському Антгольці.

Бьо з одним штрафним колом випередив на 12,8 секунди лідера загального заліку Кубка світу француза Мартена Фуркада та на 42,2 секунди - володаря "бронзи" німця Арнда Пайффера, які відстрілялися без промахів, повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Володимир Семаков, який з чистою стрільбою посів 12-те місце (відставання від лідера 1 хвилина 42,1 секунди). Дмитро Підручний з трьома незакритими мішенями фінішував з 44-м результатом (відставання 2 хвилини 23,9 секунди). Артем Прима (4 промахи) посів 83-тє місце, Артем Тищенко (2) - 85-те, Руслан Ткаленко (4) - 88-ме серед 107-ми учасників.

20 січня в Антгольці пройдуть гонки переслідування, 21 січня - мас-старти.

На фото: норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо.