АПЛ: «Ліверпуль» обіграв «Манчестер Сіті»

Команда Хосепа Гвардіоли зазнала першої поразки в чемпіонаті.

В 23-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» програв «Ліверпулю» з рахунком 3:4. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ліверпуль» вийшов вперед вже на 9-й хвилині. Влучним виявився удар Окслейд-Чемберлена. «Ман Сіті» відігрався за півгодини. Відзначився Сане. Перший тайм завершився внічию 1:1.

На 59-й хвилині майстерно зіграв Фірміно, який вдруге вивів господарів вперед. І майже одразу Мане збільшив перевагу «Ліверпуля». Згодом Салах зробив рахунок розгромним – 4:1.

Наприкінці гри Бернарду Сілва один м’яч відіграв і відновив інтригу в матчі. Гол Гюндогана подарував напружену кінцівку матчу, але у підсумку, 4:3 – перемога «Ліверпуля».

Незважаючи на поразку, «Манчестер Сіті» і надалі впевнено лідирує в АПЛ. У команди Гвардіоли 62 очки. На 15 очок від «Ман Сіті» відстають «Манчестер Юнайтед», «Ліверпуль» та «Челсі».

Останній матч 23-го туру зіграють 15 січня. «Манчестер Юнайтед» вдома приймає «Сток Сіті». Початок матчу о 22:00.