Біатлон: чоловічу естафету в Рупольдінгу виграли норвежці, українці - 15

Чоловіча збірна України з біатлону посіла 15-те місце в естафеті 4х7,5 км на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу.

Артему Примі, Сергію Семенову, Володимиру Семакову та Дмитру Підручному із 1 штрафним колом (на третьому етапі) та 11 додатковими патронами не вдалося поборотися за місце на п'єдесталі, повідомляє Укрінформ.

Перемогла команда Норвегії (0+7). "Срібло" дісталося біатлоністам Франції (0+6), які випередили на подіумі команду Росії (0+4).

Загалом на старт вийшли 26 естафетних команд.

Жіноча естафета 4х6 км відбудеться 13 січня. Програму п'ятого етапу Кубка світу з біатлону 14 січня завершать чоловіча та жіноча гонки з масовим стартом.