Прима про гонку в Рупольдінгу: Два промахи - це багато

Український біатлоніст Артем Прима прокоментував 26-й результат в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу.

"Не вийшло добре впоратися зі стрільбою, в цій гонці 2 промахи - це багато. За статистикою буду дивитися, що вийшло на трасі, а що - ні. Відчував себе на 85-90 відсотків, не зовсім добре, може переїзд дався взнаки, все таки це гонка на 20 км. В Обергофі була погода погана, а так все нормально, але туман я тепер не люблю.

Думаю, в естафеті поборемося. День відпочинку, а там вже бігтимемо, дивитимемось", - цитує Приму XSPORT

Нагадаємо, що кращим з українських біатлоністів в індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами в Рупольдінгу (Німеччина) став Артем Прима, який фінішував з 26-м результатом (2 промахи). Переможцем став французький біатлоніст Мартен Фуркад.

У четвер, 11 січня, в Рупольдінгу пройде жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами, чоловіча естафета відбудеться 12 січня.