Кубок англійської ліги: Зінченко допоміг «Манчестер Сіті» обіграти «Брістоль»

1535
Український півзахисник відіграв 79 хвилин.

В першому матчі півфіналу Кубка англійської ліги «Манчестер Сіті» обіграв «Брістоль» 2:1. Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі, а перемогу «Ман Сіті» приніс гол Агуеро у компенсований час. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» переміг у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги клуб другого дивізіону «Брістоль Сіті» 2:1. Після першого тайму господарі сенсаційно програвали – з пенальті відзначився Рід. На 55-й хвилині Де Брюйне рахунок зрівняв. А перемогу «Ман Сіті» приніс Агуеро на 2-й компенсованій хвилині.

Півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі і зіграв 79 хвилин. Українець отримав за свою гру оцінку 7.3 від Whoscored - це четверта оцінка в команді. За матч Зінченко зробив 80 торкань м'яча, віддав 62 точних передач з 64. Це п'ята поява українця у складі «городян» в сезоні.

Матч-відповідь відбудеться 23 січня в Брістолі.