Тур де Скі: Колонья та Остберг перемагають у гонці з роздільним стартом

Друга перемога для Швейцарії на домашньому етапі в Ленцерхайде.

В швейцарському Ленцерхайде триває престижний багатоденний турнір найсильніших лижників світу – Тур де Скі. Переможцями другої гонки на першому етапі стали швейцарець Даріо Колонья та норвежка Інгвільд Остберг. Про це повідомляє Укрінформ.

Чоловіки сьогодні змагалися у гонці з роздільним стартом на 15 км класичним стилем. Переміг швейцарський лижник Даріо Колонья, який лише на 0,6 секунди випередив Олексія Полтораніна з Казахстану. Третій час показав норвежець Мартін Йонсруд Сундбю. Росіянин Сергій Устюгов посів 10-е місце, але зберіг лідерство у загальному заліку.

У жінок дистанцію 10 км впевнено виграла норвежка Інгвільд Остберг. Вона на 25 секунд випередила найближчу конкурентку – землячку Хейді Венг. Остберг очолила і загальний залік Туру, де вона випереджає Венг вже на 32 секунди.

Завтра на Тур де Скі в Ленцерхайде дві гонки переслідування вільним стилем. Чоловіча – на 15 км і жіноча – на 10 км.