Хокей: Юніорська збірна України виграла турнір в Будапешті

У фіналі наші хокеїсти обіграли Угорщину 5:1.

Юніорська збірна України виграла міжнародний турнір Кубок чотирьох націй, який проходив в столиці Угорщини Будапешті. Про це повідомляє XSport.

У фіналі команда Олега Ігнатьєва впевнено обіграла збірну Угорщини 5:1. Причому, вже в перші вісім хвилин вирішальної гри українці закинули у ворота суперників три шайби.

Наша збірна знову стала переможцем Кубка чотирьох націй через два роки після попереднього тріумфу на цьому турнірі.

Свій наступний турнір наші юніори проведуть в лютому в Польщі, де зіграють з місцевою збірною, а також з Угорщиною і Австрією.

У квітні збірна України виступить на домашньому чемпіонаті світу в Дивізіоні IB, матчі якого відбудуться у київському Палаці спорту.