Примера: «Барселона» впевнено перемогла «Реал»

«Ель Класіко» завершилось на користь каталонців 3:0.

В центральному матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії (Примері) «Барселона» обіграла на чужому полі «Реал» 3:0. Голи на рахунку Суареса, Мессі і Відаля. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі команди обмінялись втраченими моментами і пішли на перерву без забитих м’ячів. Голи глядачі побачили у другій половині матчу. На 54-й хвилині Суарес вивів «Барселону» вперед. Через 10 хвилин Карвахаль, рятуючи ворота, зіграв рукою. В результаті, вилучення і пенальті, яке реалізував Мессі. Довершив розгром «Реала» у компенсований час Відаль. 3:0 – дуже важлива і престижна перемога «Барселони».

Після цього успіху «Барселона» зміцнила свої позиції лідера. У каталонців тепер 45 очок, вони випереджають на 9 очок найближчого переслідувача – «Атлетико». «Реал» залишився на четвертій позиції і відстає тепер від «Барси» на 14 очок.