"Брістоль Сіті" вибив "Манчестер Юнайтед" з Кубка англійської ліги

Англійський футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" припинив боротьбу за Кубок Ліги.

У чвертьфінальному матчі "МЮ" програв представнику Чемпіоншипа "Брістоль Сіті". Про це повідомляє football.ua

Перемогу господарі відсвяткували завдяки голу на третій доданій хвилині. Захисники "МЮ" не вгледіли за Корі Смітом, який спокійно прийняв м'яч на груди в чужій штрафній і пробив під Ромеро, який вибіг на нього.

М’ячі у поєдинку "Брістоль Сіті" – "Манчестер Юнайтед" (2:1) забили Брайан (51), Сміт (90+3) - Ібрагімович (58).

Таким чином, остання путівка до півфіналу Кубка Ліги дісталася "Брістоль Сіті" завдяки сенсаційній перемозі.