Визначився склад збірної України на Ігри-2018 і чемпіонат Європи з фігурного катання

Визначився склад збірної України на Ігри-2018 і чемпіонат Європи з фігурного катання

1994
Ukrinform
Президія Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) за пропозицією тренерської ради затвердила склад офіційної делегації для участі у чемпіонаті Європи та зимових Олімпійських іграх 2018 року у Пхьончхані.

Про це повідомляє прес-служба УФФК. 

У чемпіонаті Європи у січні 2018 року візьмуть участь танцювальні пари Олександра Назарова/Максим Нікітін та Дар’я Попова/Володимир Бєліков (запасні Юлія Жата/Ян Луковський), одиночники Анна Хниченкова (запасна Анастасія Гожва) та Ярослав Паніот (запасний Іван Павлов).

На зимовій Олімпіаді виступлять: танцювальна пара  Олександра Назарова/Максим Нікітін (запасні Дар’я Попова/Володимир Бєліков), одиночники Анна Хниченкова (запасна Анастасія Гожва) та Ярослав Паніот (запасний Іван Павлов).

Склад учасників був затверджений відповідно до критеріїв формування національної команди для участі в Олімпійських іграх.

Читайте також: Україна завоює одну "бронзу" у Пхьончхані-2018 – прогноз від Gracenote

Нагадаємо, що континентальна першість з фігурного катання на ковзанах стартує 15 січня у Москві. Зимові Олімпійські ігри пройдуть з 9 по 25 лютого у Пхьончхані (Республика Корея).

Фото: pro2018god.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-