Біатлон: норвежець Бьо переміг у гонці переслідування Кубка світу, Ткаленко - 56-й

Норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо здобув другу поспіль перемогу на етапі Кубка світу у французькому місті Аннесі - Ле-Гран-Борнан.

Учора він був першим у спринті, а в суботу, 16 грудня, виграв і гонку переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами. Загалом же це вже четверте поспіль "золото" норвежця на етапах Кубка світу нинішнього сезону, повідомляє Укрінформ.

Сьогодні Бьо знову обіграв лідера загального заліку КС француза Мартена Фуркада, показавши час 32 хвилини 52,7 секунди (0 промахів). У Фуркада 1 хвилина 1,4 секунди відставання (2 промахи). Третім прийшов росіянин Антон Шипулін (1.10,5, 1).

За відсутності лідерів основної чоловічої збірної України, які проводять тренувальний збір в Австрії, нашу країну представляв у гонці переслідування лише Руслан Ткаленко. Біатлоніст з Чернігова був на фініші 56-м, маючи 6.46,9 відставання та 5 промахів.

3-й етап Кубка світу завершиться 17 грудня гонками з масовим стартом. Жінки вирушать на дистанцію 12,5 км, чоловіки - 15.