Збірна футбольних ветеранів України знову виграла

Збірна футбольних ветеранів України знову виграла "Кубок Легенд" у США

Ветеранська збірна України з футболу другий рік поспіль тріумфувала на представницькому турнірі "Кубок Легенд" у США.

Екс-форвард "Шахтаря" Андрій Воробей з 9-ма голами став кращим бомбардиром змагань, повідомили Укрінформу у прес-службі ФФУ.

"Цей турнір поступово знаходить своє місце на насиченій подіями спортивній мапі Америки. Минулого року перший "Кубок Легенд" відбувся у Чикаго, а нинішнього - на півдні країни, у місті Тампа. Українські ветерани знову перемогли. Їхній виступ у США відбувся за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ "Агробізнес", - зазначили у прес-службі.

2017-го на "Кубку Легенд" підібрався солідний склад учасників із чотирьох країн - України, США, Канади та Колумбії. Попередньо команди були розбиті на дві групи, два найсильніші колективи виходили до півфіналу, а переможці потім грали у фіналі.

На груповому етапі наша команда перемогла клуб "Карпати Янкерз" -  4:2, збірну Колумбії - 6:0 та "Коннекшн Україна" - 4:0, у півфіналі здолала "Чикаго Юнайтед" - 6:1, а у фіналі знову обіграла ФК "Коннекшн Україна" - 6:1.

Тренери збірної України Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський керували складом з 19-ти гравців:

воротар - Віталій Рева;

захисники - Владислав Ващук, Володимир Єзерський, В'ячеслав Шевчук, В'ячеслав Свідерський, Андрій Донець, Віталій Самойлов;

півзахисники - Мирон Маркевич, Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, Юрій Максимов, Сергій Назаренко, Олег Шелаєв, Євген Левченко, Богдан Шершун, Едмар Галовський;

нападники - Олег Собуцький, Сергій Нагорняк, Андрій Воробей.

Після завершення турніру збірній Україні вручили кубок переможця, а В’ячеслава Шевчука було визнано кращим захисником турніру.