Україна поступилася Польщі на молодіжному чемпіонаті світу з хокею - 11.12.2017 11:09 — Новини Укрінформ
Україна поступилася Польщі на молодіжному чемпіонаті світу з хокею

799
Молодіжна збірна України завершила перший мікроцикл на чемпіонаті світу у Словенії.

Українські хокеїсти програли поєдинок молодіжного чемпіонату світу U-20 проти збірної Польщі з рахунком 2:3 (1:0; 1:3; 0:0). Про це повідомляє прес-служба Федерації хокею України.

Головний тренер збірної Андрій Срюбко перед матчем вніс певні корективи у склад команди. Зокрема, гру проти "Кадри" розпочинали представники четвертої ланки, які часто виходили проти ударної ланки противника. У першому періоді стримувальна тактика українців принесла свої результати. Українці мали кілька моментів для взяття воріт, але й однієї шайби вистачило для того, щоб піти на першу перерву у статусі лідера.

Проте у другій 20-хвилинці в української команди стався провал. Надломив "синьо-жовтих" точний кидок лідера атак польської збірної Адама Лищарчика на 48-й секунді. Після цого поляки забили ще дві шайби. Наприкінці періоду наша команда отямилася і одну шайбу відквитала. Вадим Мазур кинув не сильно, проте точно. Прикритий Дмитром Щербаковим голкіпер поляків на кидок зреагувати не зміг. У третій 20-хвилинці підопічні Андрія Срюбка діяли першим номером, проте використати свої нечисленні шанси так і не змогли.

Склад України: Дьяченко (до 59:35). Ординський – Горлушко, Логач – Табашник, Григор’єв – Козачук, Фірсов. Лєсніков – Даниленко – Чорний, Пересунько – Щербаков – Мазур, Мостовий – Коваленко – Денискін, Рубан – Кривошапкін – Морозов, Ступак.

У підсумку українська "молодіжна" зазнала другої поразки на чемпіонаті світу і ускладнила собі боротьбу за нагороди змагання.

Наступний матч збірна України проведе 12 грудня проти збірної Норвегії.