Молодіжний чемпіонат світу з хокею: Україна програла Словенії

Наша збірна невдало стартувала на турнірі.

Молодіжна збірна України U-20 програла одноліткам з Словенії 1:3 в стартовому матчі чемпіонату світу в дивізіоні 1В - третьому за рангом у світовій ієрархії. Про це повідомляє Sport Arena.

Стартовий поєдинок української молодіжки на турнірі вийшов невдалим. Словенія контролювала хід поєдинку і в першій половині другого періоду зусиллями лідера атак команди Яна Дрозга вийшла вперед в дві шайби.

В кінці періоду підопічним Андрія Срюбка вдалося скоротити розрив у рахунку завдяки шайбі Дмитра Щербакова в більшості, але на самому початку третього періоду словенці провели третю шайбу і далі довели матч до перемоги 3:1. При цьому в кінцівці третього періоду Україна не реалізувала більшість і пару непоганих моментів.

Наступний матч українці проведуть завтра з Польщею. Початок поєдинку - 21:00.