Федерації футболу України і Литви підписали Меморандум про співробітництво

Федерації футболу України і Литви підписали Меморандум про співробітництво

Укрінформ
Україна і Литва підписали Меморандум про співробітництво та партнерство між Федераціями футболу.

Відповідний документ підписано під час робочого візиту Президента Петра Порошенка до Литви, повідомляє прес-служба глави держави.

Підписи під меморандумом поставили заступник глави Адміністрації Президента, віце-президент громадської спілки «Федерація футболу України» Костянтин Єлісєєв та президент Литовської федерації футболу Томас Данілявічюс.

Читайте також: Керівництво ФФУ та тренери збірних відвідали Головний військовий госпіталь

Як зазначається, співробітництво між Федерацією футболу України та Литовською федерацією футболу здійснюватиметься шляхом реалізації загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на розвиток футболу та забезпечення доступу всіх верств населення до культурних цінностей спорту і зокрема футболу. 

Сторони також домовились про сприяння розвитку масової фізичної культури, спорту, пропагування здорового способу життя, сприяння навчанню та розвитку, а також надання допомоги талановитій творчій молоді, освіти футболістів, тренерів, обслуговуючого персоналу.

Крім того, сторони надаватимуть сприяння вдосконаленню навчально-тренувального процесу з футболу, а також сприяння розвитку та реалізації державних, громадських і бізнес-проектів, спрямованих на розвиток та покращення футболу, пошук, залучення та здійснення інвестицій для розвитку футболу, реалізацію інноваційних спортивних проектів, впровадження відповідних сучасних наукових методів та технологій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-