Футзал: збірна України поступилася італійцям у товариському матчі

У Харкові відбувся другий контрольний поєдинок між футзалістами національних збірних України та Італії.

Протистояння у Палаці спорту "Локомотив" ім. Г.Кірпи у середу завершилося з рахунком 2:1 на користь італійців, повідомляє Укрінформ.

Усі м'ячі були забиті до перерви. На гол Миколи Білоцерківця, який відзначився на 7-й хвилині, апеннінці відповіли влучними ударами на 13-й та 15-й хвилинах.

Як повідомлялося, перша товариська зустріч між збірними України та Італії напередодні завершилася перемогою "синьо-жовтих" - 3:2.

Нагадаємо, збірні України та Італії готуються до чемпіонату Європи-2018 з футзалу, який пройде з 30 січня по 10 лютого у Любляні (Словенія). "Синьо-жовті" зіграють у групі С з командами Румунії та Португалії, а італійцям у групі В протистоятимуть серби та словенці.

Ніні Україна у рейтингу футзальних збірних УЄФА посідає п`яте місце, а у рейтингу ФІФА - восьме. Італійці йдуть відповідно третіми та шостими.