Баскетбол: чоловіча збірна України зберегла місце в ТОП-20 світового рейтингу

Національна команда баскетболістів під керівництвом Євгена Мурзіна посідає 19-е місце в світі у рейтингу Міжнародної федерації баскетболу (ФІБА) і 12-е  - в Європі.

Очолює світовий рейтинг ФІБА збірна США, далі розташувалися Іспанія, Сербія, Франція та Литва. Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ

Наші суперники по першому етапу кваліфікації чемпіонату світу збірна Туреччини розташувалась на 13-ій позиції у світовому рейтингу і 9-ій - у Європі. Збірна Латвії 18-та в світі та 11-та в Європі, Швеції - 53-тя та 29-та відповідно.

ТОП-20 рейтингу ФІБА:

Нагадаємо, що на останньому чемпіонаті Європи збірна України фінішувала 15-ою, поступившись в 1/8 фіналу майбутнім чемпіонам – збірній Словенії. На старті кваліфікації чемпіонату світу 2019 року Україна перемогла на виїзді Швецію та поступилася вдома Туреччині.